Заходи до Дня української писемності та мови

9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови. З нагоди цього свята в академії відбудеться ціла низка цікавих заходів.

У літературній вітальні Наукової бібліотеки УАБС НБУ 9 листопада о 14.00 буде проведено літературно-мистецький захід "О слово рідне, хто без тебе я?". У ці ж дні відвідувачі Наукової бібліотеки УАБС НБУ зможуть переглянути тематичну виставку літератури "Шляхами слов'янської культури". Вочевидь, багатьох зацікавить лекція з історії традиційного кобзарства з прикладами живого виконання на старосвітській бандурі за участі кандидата філософських наук, викладача Харківського національного університету ім. В. Каразіна, братчика Харківського кобзарського цеху Олександра Савчука. Студентам буде запропоновано концерт старовинної української музики, який відбудеться в актовій залі гуртожитку № 3. Безумовно, викличе інтерес у студентів і викладачів академії і презентація книги "С. Таранушенко. Наукова спадщина. Харківський період. Дослідження 1918 – 1932 р.р." за участі доктора філологічних наук О.І. Вертія, етнографа Б.І. Ткаченка, директора Лебединського міського художнього музею ім. Б. Руднєва В.І. Кравченка.